אודות | מדיניות משלוחים | המלצות | מאמרים | צור קשר                                                                                                    

מיקום העסק- טשרניחובסקי 88 א' רחובות

חנייה קרובה- ברחוב הרב דוד ישראל 8

לכרטיס דיגיטלי של העסק  לחצו כאן 

מייל: sales@giladiphone.co.il

    למוקד מכירות ותשלום מהיר בביט: 0548967775

      שעות פעילות: א'-ה'  9:30-14:00 | 16:00-19:30 

    נא להתקשר לפני       אצלנו שירות מעל הכל 

תקנון

    "גלעדי דיגיטל"


תקנון ופרטיות אתר/חנות אינטרנטית:


כתובת האתר/חנות:  www.giladiphone.co.il


בעלי האתר/חנות: "גלעדי דיגיטל" - ח.פ. 031669716


כתובת: טשרנחובסקי 88 א', רחובות. כתובת דוא"ל: giladidigital@gmail.com


התקנון ופרטיות האתר/חנות כתובים בלשון זכר אך ורק מטעמי נוחות ולא מטעמי הדרה. התקנון והפרטיות פונים לשני המינים באופן שווה.


פרטיות:


פרטיות היא ערך עליון בחברת "גלעדי דיגיטל" ועל כן אתר זה מאובטח בצורה מקסימלית.פרטי האשראי אינם נשמרים במערכת האתר או ברישומי החנות.

"גלעדי דיגיטל" מתחייבת שלא להעביר כל מידע על לקוחותיה ובכלל. כל רישום באתר/חנות נועד לשימוש "גלעדי דיגיטל" בלבד ובאופן בלעדי ויחידי.

בעת ביצוע ההזמנה ידרש הרוכש להירשם לאתר ע"י מילוי פרטים אישיים (שם מלא, כתובת,טלפון וכו') חובה למסור פרטים אמיתיים, נכונים ומלאים.

הזמנה שתתבצע ופרטי הרוכש ייראו כלא נכונים ו/או יהיו לא אמיתיים ו/או מלאים ו/או שיקריים, ההזמנה תבוטל ללא הודעה נוספת ותטופל בהתאם להוראות החוק.

פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים באתר ואינם נשמרים בידי "גלעדי דיגיטל" ועל כן אינם מועברים לכל גורם אחר.

תקנון:


הרכישה באתר/חנות כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל רכישה באתר/חנות תהווה הצהרה מצד הרוכש כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותו והסכים לו.

"גלעדי דיגיטל" אינה יצרנית ו/או יבואנית (ראשית ו/או מקבילה) של כלל המוצרים המופיעים באתר/חנות שלה. "גלעדי דיגיטל" מסתמכת על נתוני היצרניות השונות ו/או המשווקים השונים. כל פער במידע טכני ובכלל, נתון באחריות היצרנית ו/או היבואנים השונים ממנה שואבת ומקבלת "גלעדי דיגיטל" את נתוניה.

"גלעדי דיגיטל" אינה מוסיפה ו/או גורעת כל מידע טכני ובכלל מהאתר/החנות שלה.

האחריות הבלעדית למוצרים, איכותם וטיבם חלים על היצרנים ו/או על היבואנים בהתאם לתעודת האחריות המצורפת למוצר.

האחריות לא חלה על נזקים פיזיים לדוגמא: רטיבות, שריפה, קצר חשמלי, שבר ו/או שימוש רשלני במוצר.

מכשיר ו/או מוצר חדשים יתוקנו גם במקרה של תקלה בתוכנה והכל על פי סוג אחריות היבואן/יצרן.

"גלעדי דיגיטל" מעוניינת לבצע את הזמנת הרוכש בצורה מהירה, יעילה וללא תקלות. לצורך כך, על הרוכש להקפיד על מסירת כלל פרטי ההזמנה בצורה ברורה, נכונה, מלאה ומדויקת.

בהתאם לאמור, האחריות והחובה למסירת כל פרטי ההזמנה בצורה ברורה ומדויקת, לרבות פרטים אישיים, כתובת ופרטי כרטיס אשראי, חלה על הרוכש בלבד ומהווה תנאי יסודי לביצוע הרכישה.

 


 


 


לאחר ביצוע ההזמנה, יקבל הרוכש הודעת דוא"ל עם מספר ההזמנה ופרטי העסקה אשר ביצע. העסקה הינה עסקה מושהית ועצם השארת הפרטים אינו מהווה את ביצוע העסקה.

בכפוף לכך שהמוצר נמצא במלאי, יבוצע חיוב בכרטיס האשראי בהתאם לפרטים אשר נמסרו על ידי הרוכש.

לאחר אישור חברת האשראי את העסקה, יישלחו לכתובת הדוא"ל אשר הזין הרוכש חשבונית מס/קבלה ופרטי העסקה המלאים. במידה ופרטי העסקה לא נשלחו הרוכש מתבקש ליידע את "גלעדי דיגיטל" בהקדם המיידי.

במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברת האשראי, ההזמנה תחשב כמבוטלת.

לרוכש המשלם דרך יישומון (אפליקציה) bit- paybox למספר הסלולרי: 052-3749085 בלבד. "גלעדי דיגיטל" מאפשר תשלום ביישומונים נוספים ואחרים.

לאחר התשלום יקבל הרוכש הודעה על השלמת העסקה ומשלוח המוצר. במידה ואין במלאי המוצר המבוקש והרוכש אינו מעוניין להמתין לחידוש המלאי, יוחזר התשלום דרך היישומון למספר הסלולרי מממנו התקבל התשלום.

הרכישה באתר כפופה למלאי הקיים. במידה והמוצר אינו מצוי במלאי, יקבל הרוכש הודעה/עדכון טלפוני, לפיהם תינתן לרוכש האפשרות להמתין לחזרת המוצר למלאי ן/או קבלת מוצר חלופי.

במידה והרוכש בחר להמתין לחזרת המוצר למלאי, זמן אספקתו יהיה בין 72 שעות ל – 30 יום, תלוי באפיון המוצר.

חברת "גלעדי דיגיטל" נעזרת בחברת"get" ועוד חברות שליחויות חיצוניות המאפשרות משלוח לכל חלקי הארץ, בכפוף למגבלות מסוימות. באזורים מוגבלים לגישה,יסופק המוצר במקום סמוך ובתיאום מראש עם הרוכש.

זמני אספקת המוצר כפי שהם מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים (ללא ימי שישי,שבת,ערבי חג וימי חג).

זמן אספקת המשלוח נמדד החל מקבלת אישור העסקה על ידי חברת האשראי ועד למסירתו אל הרוכש.

"גלעדי דיגיטל" הינה חברה שומרת חוק. כל ביטול עסקה שאינו תלוי בפגם המוצר כפוף לשלמות האריזה ואי פתיחת המוצר והכל על פי לשון החוק.

החזרת מוצר תתבצע עד ל-14 ימים מיום קבלת המוצר והכל בכפוף לחוק ולתקנון זה. מוצר אשר יוחזר חייב להיות במצב חדש, באריזה המקורית וללא כל פתיחה של המוצר ו/או פגיעה בו ובאריזה שלו.

במידה של ביטול עסקה, שלא עקב פגם, עלות המשלוח והשבת המוצר תהא באחריות הרוכש. "גלעדי דיגיטל" תהא רשאית לקזז הוצאות משלוח ו/או הוצאות נוספות אשר נגרמו עקב ביטול העסקה.

"גלעדי דיגיטל" רשאית לבטל עסקה, באופן חד צדדי, אם נפלה טעות, בתום לב, בהצגת המוצר, במחירו, בתיאורו, במפרט הטכני שלו ו/או כל טעות סופר אחרת.

כללי:


השימוש באתר/חנות הינם למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אסור להעתיק ו/או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים שבאתר/חנות.

אסור להעתיק ו/או לשכפל, להפיץ, לפרסם כל תוכן המתפרסם באתר/חנות, לרבות תמונות, סימנים מסחריים, סרטונים וכד'.

חל איסור מוחלט להשתמש בתוכנות "פישינג" ו/או כל תוכנה למיפוי האתר/חנות ו/או כל פעילות אחרת מלבד מה שהסכימה לכך במפורש מראש ובכתב "גלעדי דיגיטל".

"גלעדי דיגיטל/פון" מאחלת לכל לקוחותיה קניה מהנה ובטוחה.


logo בניית אתרים